Hudební oddílová schůzka 31. oddílu

Dne 10. března v 14:00 jsme se sešli jako každý rok ve farní klubovně. Na začátek programu jsme si řekli co nás čeká a nemine v tomto roce, přesněji řečeno, Tom S.a spol. nás seznámili se Svojsíkáčem, tj. Svojsíkův závod. Poté jsme každý předvedl svůj talent ( trio kapely Rámus, se skladbou: Prďákov a Hovadina, další Kuba a jeho ruská píseň, Dominikovo žhavé Máriovo sólo na ukulele, Jirkova dojemná skladba na housle, Honzovi piráti a četníci se dnes také ukázali a nakonec Tom se svojí uměleckou, profesionální hrou na piáno). V další části programu byla poznávačka písní z večerníčků. Celkem sranda. Pak přišla hra “Nakreslete písničku“, která byla fakt super. Na závěr jsme si chvíli zazpívali a šli jsme domů.

Dan

Tom - 10.03.2013, 31. oddíl skautů