Halloweenská párty

Aneb večer plný strašidel.Dne 31.10. jsme se sešly v 15 hodin u naší klubovny. Když jsme se s holkama zabydlely, tak jsme šly hrát různé hry a dlabaly jsme dýni. Ale potom nešly zásuvky, tak jsme se musely jít sbalit a přestěhovat se do klubovny Dikobrazů. Špatné to tam nebylo, aspoň tam bylo teplo a šlo světlo. V dikobrazácké klubovně byla večeře-červené rizoto. Po večeři jsme hrály hru s příbory a jedly krtkův dort. Potom jsme šly spát, ale usnuli jsme velmi pozdě. Už od začátku jsme si hrály na vesičany a upíry, ale zvítězili upíři a ráno nás nesmělo posvítit denní světlo. Na koho světlo posvítilo byl duch. Zbyli jen 3 upíři. Pak byla snídaně a to byl rohlík s marmeládou. A po snídani šly věřící holky do kostela a my do naší klubovny.

Terka Kostelecká

Autíčko - 1.11.2009, 1. oddíl dívčí