Bobovačka ve vánočním duchu

Dali jsme si sraz v 15 hodin v neděli 18. prosince. Byli jsme v klubovně a čekali na zbytek opozdilců, než se ukážou. Někdo přišel, někdo až pak došel. Pak jsme šli na Activity které nás dokázaly zabavit na takovou hodinku. Po užitých Activitách jsme vytáhli ven. Šli jsme sjíždět už tak sjetý kopec, který měl ještě před pár dny prašanu dostatečně. Prostě klasika ježdění, někteří i ve dvou, což většinou nedopadlo dobře. Zde se ukázali opoždilci. Když jsme už měli kopce dost, šli jsme na „Sjezd smrti“. Ten dopadl poměrně fatálně, co se týče sjížděcích prostředků, ztráty tam byly, ale ostatní si to užili. Po sjezdu jsme přešli do klubovny kdy jsme nachystali „posezení“ ke klasickému vánočnímu Riskuj, bez kterého už by to nebylo ono. Pak se šlo na dárky, tento rok to měl být ručně dělaný dárek na písmeno K, já osobně dostal na půl rozseklou chodníkovou kostku přilepenou izolačkou k rozseklému polenu, dárce to nazýval kladivem. Po dárcích už se to začalo rozpouštět, ale loajální jedinci zůstali na úklid. Pak se někdy okolo půl osmé šlo domů. Oddílovka tenhle rok byla taková příjemná klasika, kdy jsme se většina z nás po dlouhé době sešla a pokecala.
Prokop

Veronika - 18.12.2022, 31. oddíl skautů