Sojky na závodech v Dolní Dobrouči

Ochotnými tatínky jsme byly dovezeny do Dolní Dobrouče. Na závod se přihlásila jedna hlídka ve složení Barča Poláková, Kiki Maiová a Evča Horáková. A ještě nesmíme zapomenout ani na Mišku Gregorovou, která však běžela závod s kluky.

Letošní závody měly úspěch – přihlásilo se celkem 38 hlídek, takže se startovalo až do oběda.

Hlídky absolvovaly několik stanovišť, jako je například oheň, předání a vyhledání informace, zdravověda, stavba stanu z celt, střelba ze vzduchovky, zeměpis, vaření, poznávačka rostlin, doprava a jak už bývá zvykem i překvapení. My vedoucí si dráhu také prošly. :)

V cíli nás čekal guláš a společné vyblbnutí v podobě her s kluky, což jsme si jako vždy moc užily. :)

Kolem 16. hodiny jsme už byli všichni napjatí a se zatajeným dechem očekávali výsledky. Holky se umístily na krásném 12. místě a Miška společně s Vojtou Horákem a Béďou Smolákem na úžasné bronzové příčce.

Barča

- 16.10.2016, 37. oddíl dívčí