Výprava Rysčat do České Třebové

V sobotu 17. května vyrazila vlčata z 33. smečky na družinovou výpravu do České Třebové. Výpravy se účastnila celá družina Rysčat, tzn. 7 vlčat (Kuba, Martin, Lukáš, Tadeáš, Béďa, Vojta a Vojta) za doprovodu dvou zdatných vedoucích Vaška a Mazlika.

Ráno v 8:15 jsme se sešli na vlakovém nádraží v Lanškrouně, koupili jsme jízdenku, nasedli jsme do motoráčku a vyjeli vstříc České Třebové. Na třebovském nádraží kluky ihned zaujala zeměkoule, u které jsme se prostě museli vyfotit, ale nebylo času nazbyt, a tak jsme pochodovali směr krytý plavecký bazén. Cestou jsme se zastavili i na hřišti, kde se ukázalo, že i my vedoucí, velcí dospěláci, si dokážeme hrát. Po tom, co se všichni vyblbli, pokračovali jsme směr bazén. V bazénu se všichni pořádně vykoupali, zajezdili si na tobogánu, zaskákali si z můstku a také jsme navštívili páru.

Vykoupaní jsme si dali svačinku a trochu si odpočinuli. Nemohli jsme vynechat další hřiště, které je v parku před bazénem, a tak jsme se na něm vyblbli a zasoutěžili si.

Poslední, co nás čekalo, byla návštěva českotřebovského městského muzea. Expozice, které jsme viděli měli název „Do České Třebové vlakem, Velorexem, letadlem i lodí“.

Doufám, že se klukům výprava aspoň trochu líbila.

- 17.05.2014, 33. smečka vlčat

Registrační kalkulačka

Sponzoři »