Výprava Jestřábů do Chrudimi

Na víkendovou výpravu (15. – 17. 3. 2019) jsme vyrazili do Chrudimi do skautské klubovny U Tří smrčků. V noci nás probudil útok krvežíznivých mimozemšťanů. Nalezli jsme deník, který nám pomohl najít stopu na jejich zničení a odvrácení katastrofy. Sobotu jsme strávili hrou po městě, během které jsme před emzáky zachránili další část deníku. Po vydatném obědě jsme zamířili do luhů a hájů za městem. Navštívili jsme rozhlednu Bára. Neodradilo nás ani špatné počasí. Cestou jsme narazili na velkou rouru, kterou prostě museli někteří prolézt. Na Kočičím hrádku jsme svedli závěrečný boj s emzáckými invazivními jednotkami. Díky jejich porážce jsme zachránili svět a získali jídlo. Večer jsme si pošmákli na přismahlejší véče. Večerním programem byla oblíbená Partička se spoustou převleků, které zde měli. V neděli jsme šli na mši do kostela a po brzkém obědu vyrazili na vlak. Výpravy se účastnili: Tlampač, Fíla, Honza H., Marťa Ř., Vojta H., Vykago, Honza I., Sam L., Ondra T.

Tom - 15.03.2019, 31. oddíl skautů