Vánoční oddílová schůzka Jestřábů 2018

V pátek 21. 12. se konala již tradiční vánoční oddílová schůzka pro všechny členy z našeho oddílu. Jak pro skauty, tak pro vedoucí. Sešlo se nás celkem 9. Hráli jsme tradiční Riskuj soutěž, kterou vyhrál tým Lakatoš (měl nejvíce vedoucích). Skauti museli porazit prachsprosté zloděje dárků ve sněhové bitce a vrátit dárky Ježíškovi. Soutěžili jsme ve znalosti vánočních tradic, našich i cizích. Některé z nich jsme pak museli předvádět jako scénku ostatním a oni hádali, o kterou z tradic se jedná. Zlatým hřebem nebylo zlaté prase, ale zpěv koled u stromečku s dárky. Každý přinesl vlastnoručně vyrobený dárek začínající tentokrát na písmeno „R“. Vidět jsme mohli rukavice, rádio i rámečky s obrazy. Po této nadílce nemohlo být už nic jiného než společné jedení cukroví. Popřáli jsme si pěkné svátky plné rodinné pohody a rozešli se.

Tlampač

Tom - 21.12.2018, 31. oddíl skautů