Memoriál Břéti Hampla

Dne 18. 2. 2012 se konaly závody v České Třebové u chaty U Floriána. Díky meteorologům jsme věděli, že na trati na nás kromě jedenácti stanovišť bude čekat i kupa sněhu.
Jako první vybíhalo šest šestičlenných hlídek vlčat. Vzhledem k trase to měli asi nejtěžší, protože se museli brouzdat nevyšlapaným sněhem. Následovali skauti, kteří závodili v osmi skupinkách po třech.
Stanoviště byla následující : Čich, Hod kostkou, Oheň, Překvapení, Signalizace, Terénní kimovka, Uzle, Zdravověda, Znalost ČR, Lanová dráha a Výlet.
Na trati následovalo osm skupinek světlušek a jedenáct skautek. Po dokončení závodu na každého z nás čekal teplý guláš. Postupně se začaly vyhlašovat výsledky tohoto 21. ročníku.

Naši skauti skončili na šesté příčce. Světlušky dosáhly nejlepšího umístění – ve své kategorii byly první. Skupinky skautek skončily druhé a třetí.

Závody byly výborné, i umístění bylo celkem úspěšné a ceny byly skvělé!

Anička

Výsledkovou listinu si můžete stáhnout ZDE

Tom - 18.02.2012, 31. oddíl skautů