1. skauti – Toulky podzimní přírodou

26. září 2009
V sobotu 26.září jsme si vyrazili odpočinout do přírody a nadýchat se čerstvého vzduchu… .Od klubovny jsme vyrazili kolem 9:30 a zamířili jsme směr lanškrounské rybníky. Propletli jsme se městskými uličkami až ke krátkému rybníku. V nádržce za ním jsme hledali ve vodě nezmary, ale žádní tam už nebyli, protože pro ně byla asi zima. Dál jsme pokračovali k chatové oblasti, Lesance a na sjezdovku. Během cesty měl každý za úkol vyfotit 2 snímky něčeho co ho zaujme (konkrétně najdete v popisu u fotek) a toho využil první Gampo, který zachytil pěknou houbu. Některé takto vyfocené fotky nejsou zcela ostré nebo kvalitně vyfocené, ale někdy se musí začít. Na sjezdovce jsme dali menší veget a dále jsme se ubírali za sluneční rybník. Zde nás čekal 1. nelehký úkol. Vytvořit obrázek z listů a položit ho na hladinu rybníka. Jak se nám to povedlo si můžete prohlédnout ve fotkách. Poté k Eduarďáku a zadem k hrázi Pšeničkova rybníku. Zde jsme pokračovali v „Nature Art“. Když jsme dokončili obrázek uklidili jsme všechno listí co leželo okolo, aby obrázek vynikl. Poslední foto a zpátky ke klubovně.

Účast – Gampo, Pálka, Tesák, Šéf

Autíčko - 26.09.2009, 1. oddíl chlapecký

Sponzoři »