Výprava do Olomouce 1d + 1ch

Dva první oddíly vyrazily na společnou výpravu do Olomouce. Kámen úrazu přišel už v Rudolticích, z našeho vlaku někde utíkal vzduch, takže nemohl pokračovat. To pro nás ovšem znamenalo, že vlak Eurocity na nás v ČT nepočká. Snažili jsme se všemi možnými způsoby pomoci, došlo i na lepící pásku na zalepení díry, ta ale bohužel nestačila. Nakonec jsme všichni udělali psí oči a pan průvodčí nám asi po 150 telefonátech domluvil že nám náš vlak vyšší kvality zastaví v Rudolticích. Náš vagón byl až poslední, takže všech 25 kusů šlo přes několik dalších vagónů včetně první třídy a jídleního vozu. Než jsme našli svá místa, už na nás mávala v okně cedule Olomouc. Čekala nás cesta do klubovny, večerní zpívánky a noční bojovka.

V sobotu jsme vyrazili do města, s cílem zničit virus, pomocí QR kódů, které nás zavedli až do arény lasergame, kde jsme si to moc užili. Následovala procházka s historickým výkladem a pak zasloužený odpočinek. Odpoledne jsme se plácali kolem klubovny. Ale večer jsme byli pozváni na společenskou událost – Kvíz. Museli jsme zapojit mozkové závity a samozřejmě, že vyhrál ten nejlepší.

Třeba se společně ještě někam vypravíme.

Terka

Brumla - 17.03.2019, 1. oddíl chlapecký