1. smečka na Suchém vrchu

19. září 2009
1. smečka vlčat vyrazila na svoji první výpravu po prázdninách. Cíl naší výpravy byla dělostřelecká tvrz Bouda a rozhedna na Suchém vrchu.Sešli jsme se na autobusovém nádraží a s půl hodinovým zpožděním jsme se dočkali autobusu a odjeli jsme do Červenovodského sedla, odkud jsme vyrazili přes Suchý vrch do Muzea československého opevnění – dělostřelské tvrze Boudy z roku 1935 – 1938. Společně s průvodcem jsme prošli podzemní chodby dělostřelecké tvrze , kdy jsme se dozvěděli nejednu zajímavost. V podzemí jsme ušli 2 km, a teplota se pohybovala v rozmezí od 2 – 6 st.C. Z dělostřelecké tvrze jsme vyrazili zpět na Suchý vrch, kde jsme navštívili 32 metrů vysokou rozhlednu, odkud jsme měli výhled na Orlické hory. Na vrchol rozhledny jsme museli zdolat 130 schodů. Pak jsme již šli zpět na zastávku autobusu do Červenovodského sedla. Po celý den jsme hráli cestou různé hry. Výpravy se účastnil Autíčko, Pepus, Tonda, Kaštan a Kubík.

Autíčko - 19.09.2009, 1. oddíl chlapecký – vlčata

Sponzoři »