Prospektoři

Sešli jsme se 9. 11. 2019 v 8:30 před klubovnou. Rozdělili jsme se na dvě skupiny a dostali první šifru s indicií a vydali se na cestu. První tým byl ve složení Luky, Kuba, Jožin, Jenda a Soptík a druhý tým ve složení Doktor, Mýval, Michal a já, Tkanička.

První cesta vedla ke stromu na poli, kde jsme dostali pokyn, ať jdeme na sázavské fotbalové hřiště a tam jsme dostali další úkol. Jelikož se Vašek s Jedlíkem rozhodli, že to udělají pekelně těžké a asi ani nevěděli, že nám je zima a jsme mokří, tak si mysleli, že půjdeme za rýží, která měla značit cestu. To se mýlili, takže jsme chvíli bloudili, ale Kuba naštěstí zavolal Vaškovi a ten mu o rýži řekl, a tak jsme šli dál. Jedlík nám tam vytvořil lanový park a Vašek nás poslal do čerstvě zoraného pole.

Další cesta směřovala k Sofiinu pramenu u Sázavy a od ní přes les ke dvěma rybníčkům blízko Kopretinové louky a tam bylo Eldorádo, kde jsme vylovili nějaké zlato a jeden artefakt, který vypadal jako pozlacená lžíce. Poté jsme se vrátili ke klubovně přes Laudon a Albrechtice.

V klubovně jsme zlato a artefakt vyměnili za dolary a ty jsme poté vydražili za sladkosti. Akce byla dobrá, jen bych nás neposílal tím polem a loukou. Ale i tak díky za ni.

Fotky z akce zde: https://photos.app.goo.gl/MN7p89wDR8KaDo7Z7

Tkanička