Krajské kolo Svojsíkova závodu 2011

V sobotu 4. června 2011 se v Ráji v Letohradu uskuteční Krajské kolo Svojsíkova závodu 2011, kde naše středisko bude reprezentovat v chlapecké kategorii družina Jestřábi z 31. oddílů skautů a v dívčí kategorii Vlaštovek z 37. dívčího oddílu.

Informace_ke_kraj­skemu_kolu_SZ

Autíčko - 4.06.2011, Kalendář

Kalendář

DROBKY

Publikováno:04. 09.

SKAUTI na KOPĚ

Publikováno:11. 09.

Mikulášská besídka

Publikováno:05. 12.