37. ODDÍL – SKAUTSKÝ DEN NA MLADĚJOVSKÉ ÚZKOKOLEJCE

Světlušky a skautky vyrazily na krajskou akci skaustský Den železnice. Akce se konala v Mladějově. Na místě nás čekala jízda parním vláčkem po úzkokolejce, prohlídka muzea, na které jsme bohužel neměly čas, doprovodný program a soutěže pro vlčata i světlušky a mladší skautky a skauty. Děti si tak mohly vyzkoušet lanové aktivity, střelbu ze vzduchovky, kolektivní výtvarnou tvorbu mostu, poznávání zvířátek a rostlin, zatkoukání hřebíků, luštění šifer a spoustu dálších činností. Za každou splněnou aktivitu jsme dostali lísteček s vyznačenou cestou. Cílem bylo projít všechny disciplíny a nakonci složit na desce rovnou cestu což nebylo tak lehké, protože některé lístečky měly na cestách zátarasy. Nakonec se podařilo a děti si kromě zážitků z jízdy vláčkem odnášly i diplom. Akce se účastnily: Monča, Ivča, Naťa, Šaman, Chůvka, Šery, Lenča, Skřítek, Barča P., Marťanka, Sloupek, Kittynka na začátku se k nám přidal i Dan Kuťák.

Martina - 22.09.2012, 37. oddíl dívčí

Kalendář

Středisková brigáda

Publikováno:25. 05.

Plánovaný sraz v 8:00

Sponzoři »