Klubovna Na Větru

V klubovně na ulici Na Větru mají svojí pravidelnou činnost oddíly střediska Zubr a Dikobraz Lanškroun. V klubovně je i technicko – provozní zázemí střediska. Mimo běžné činnosti oddílů, je možno v klubovně pořádat vzdělávací akce, víkendové a celotýdenní pobyty.

KAPACITA:

40 osob

SEZÓNA:

celoročně

ADRESA:

Na Větru 1133, Lanškroun, 563 01

DOPRAVNÍ SPOJENÍ:

autobus, vlak – Lanškroun

CENA platná od 1.9.2018:

OBJEDNÁNÍ:

elektronickou poštou na e-mail: ubytovani@skaut-lanskroun.cz

Do e-mailu uvádějte – účel akce (oddílová výprava, kurz, apod.), termín (ano, občas vypadne:-), očekávaný počet účastníků, organizaci a kontaktní údaj na obědnávajícího (telefon).

KONTAKT NA UBYTOVÁNÍ:

ŠROUBEK
Miloslav Uher
e-mail: ubytovani@skaut-lanskroun.cz

VYUŽITÍ:

vzdělávací akce, víkendové a celotýdenní pobyty, turistika, koupání (rybník – 1,5 km), cyklistika, lyžování (lyžařské centrum Čenkovice)

VYBAVENÍ:

dřevostavba, 8 kluboven, kuchyňka (s troubou a varnou deskou, bez ledničky), 3 x WC – ženy, 2 x WC muži, teplá voda na WC a v kuchyni, topení ele. přímtopy, elektřina, bez sprch

Ubytování převážně v centrální klubovně o ploše 120 m2, spaní na vlastních karimatkách.

O zapůjčení ostatních kluboven se rozhoduje individuálně, zpravidla zapůjčujeme pouze v případě konání vzdělávacích akcí.

Klubovna se zpravidla je k dispozici v pátek od 18:30 hodin. Do 18:30 hodin v klubovně probíhají oddílové a družinové schůzky.

REZERVACE:

TermínKdo
13. 6. 2020středisková brigáda
4. – 6. 9. 2020Junák – Javor Č. Třebová (LAMA) – R. Doležal
19. – 20. 9. 2020Farní den (Z. Gregora)
26. – 27. 9. 20205ka – L. Marková
2. – 4. 10. 2020Junák – Javor Č. Třebová (RK Fulgur) – R. Doležal