Rangers

Lenka Gregorová

Rangers

Lišky

Družina Lišek byla založena již na podzim roku 2004 jako družina malých skautek pod vedením rádkyně Pipi. V průběhu let se složení družiny lehce měnilo, ale ty nejsilnější a nejlepší samozřejmě zůstaly a tvoří silný tým a silné a schopné vedení 1. dívčího oddílu. Lišky se nyní už neschází zcela pravidelně, protože družina je složena z vysokoškolaček a středoškolaček, proto je pro nás těžší se sejít, ale když už se sejdeme, stojí to za to – jelikož většina z nás se navzájem zná většinu svého života, o zábavu je vždy postaráno. Společně jezdíme na různé akce aspoň jednou do roka (jen sami R&R) a vedeme 1. dívčí oddíl. Myslím, že s klidným srdcem můžeme prohlásit, že Lišky jsou hezkým příkladem, kdy ve skautu vznikla pevná přátelství na celý život.

dsc_0261.jpg

Býti liškou to je príma, liška ta má za ušima.“

Fčely

dscn0391