Výprava Volavek do Verměřovic

Po dlouhé době jsme se opět vydaly na víkendovou výpravu. Tentokrát naše cesta směřovala do Verměřovic. V pátek odpoledne nás tam zavezl autobus a od zastávky jsme už měly jen kousek do klubovny. Po zabydlení jsme šly ven, zahrát si pár her, kterým tma dodala úplně jinou atmosféru. Večer si holky vzaly kytaru a společně zpívaly, za skvělého hudebního doprovodu Popy. V sobotu ráno jsme jely vlakem do Letohradu, na tvrz Orlici. Prohlídka, kterou jsme si objednaly, nám skvělou formou představila faunu české přírody. Ukázala nám například jaké stopy patří zvířatům, které ryby se nachází v našich vodách, nebo jsme si mohly poměřit rozpětí svých rukou s rozpětím ptáků.

Poté jsme se pěšky vrátily do klubovny, kde si několik nadšenců zahrálo Activity, ostatní pouze přihlíželi. Večeře se uvařila kolektivně za pomoci všech zúčastněných. Náplní večera se stalo frisbee a Městečko Palermo. V neděli jsme daly klubovnu do pořádku a autobusem, kde jsme potkaly vracející se Kopretinky, dojely zpátky do Lanškrouna.

Áďa

Jája - 11.03.2016, 1. oddíl dívčí