Výprava Srneček

Srnečky se sešly 4.června 2017 v klubovně. Nejdřív jsme si zahrály pár her. Poté jsme dělaly pokus se sirkamy, které na konci samy vytvořily hvězdu. Kolem deváté hodiny jsme se vydaly na výlet. Šly jsme se podívat na prasátka na statku u Třešňovce a také na jiná domácí zvířata na Zemědělskou školu. Už se blížil čas oběda, takže jsme se vrátily zpátky do klubovny, kde jsme si společně uvařily tvarohové knedlíky s jahodovou omáčkou. Po obědě jsme si daly chvilku odpočinku. Nejdříe jsme byly venku ale déšť nás zahnal zpět dovnitř. Četly jsme si knížku Karlík a továrna na čokoládu. Odpoledně jsme šly do kavárny na limonádu, poslechly jsme si kousek koncertu z Pravečkova Lanškrounu. Také jsme si prohlédly zámeckou zahradu. Pak jsme se už vrátily do klubovny, nasvačily se, pouklidily jsme a to už byla 16. hodina a přišli si pro nás rodiče.

Léňa

Jája - 4.06.2017, 1. oddíl dívčí