Výprava do Kolína

Na víkendovou výpravu do Kolína se vydaly tři družiny: Sasanky, Plšíci a Kopretinky.

V pátek se po příjezdu ubytovaly v klubovně kolínských vodních skautů. V sobotu ráno se vydaly na výlet do nedaleké Kutné hory. Tam se družiny rozdělily na dvě skupiny. Družina Sasanek se vydala podle mapy. Šly po známých kutnohorských památkách u kterých musely vždy splnit úkol spojený s vázáním uzle. Po cestě viděly například Vlašský Dvůr, Kamennou kašnu a samozřejmě i Chrám sv. Barbory, který navštívily. Odpoledne stihly za rekordní čas doběhnout na vlak do Kolína, takže odpočinek v parku pod Kapucínským klášterem přišel vhod. Navečer v klubovně si vyrobily náramky a přivítaly Plšíky a Kopretinky, které se z výletu vrátily později. V neděli si všechny zahrály společně hry, uklidily klubovnu a po obědě jely zpátky vlakem domů.

Léňa

Jája - 1.06.2018, 1. oddíl dívčí