Přespání Berušek v klubovně

V pátek jsme se sešly v klubovně jako na obvyklou schůzku. Dnes však byla něčím zvláštní. A to tím, že jsme v šest nemusely jít domů, ale mohly jsme tam přspat. Naším prvním ůkolem bylo upéct si snídani. Pekly jsme kakaovou buchtu s tvarohem a povedla se nám skvěle. Zahrály jsme si také pár her a za odměnu v noci i u světlušek nejoblíbenější hru Upíra. Na dobrou noc jsme se ještě společně koukaly na film. Druhý den ráno jsme si pochutnaly na námi upečené snídani a potom jsme měly zachránit planetu před blížícím se asteroidem. Vypravily jsme se do města najít všechny potřebné věci na postavení stroje času a na poslední chvíli jsme ho stihly správně postavit a přenést se, abychom se vyhnuly střetu s asteroidem. Za splněný ůkol na nás čekala i malá odměna a poté jsme se už rozešly domů.

Anička

Jája - 5.05.2017, 1. oddíl dívčí