Hrátky v tělocvičně a Ringoturnaj ke Dni sesterství

22.2. je Den sesterství a jako tradičně jsme ho 1.oddíl dívčí oslavil sportem a o pár dní drříve, 18.2. Benjamíci a světlušky dopoledne v tělocvičně na škole Dobrovského a skautky odpoledne v tělocvičně na Gymnáziu.

Benjamínci a světlušky strávili dvě a půl hodiny plné zábavných hrátek. Nejdříve se formou hry dozvěděly, co Den sesterství vlastně je. Poté následovala opičí dráha, která se skládala z přeskakování potoku, houpání se na lijáně, šplhání po stromech, prolézání jeskyní, jízdu po vodopádu a nakonec hod na pavučinu. Také jsme si zahrály pár jiných her.

Odpoledne jsme se sešly se skautkama utkat se v turnaji v ringu. Rozlosovaly jsme se do týmů po třech. Některým týmům se dařilo již od začátku, některým méně. Výhrou byl skvělý zákusek od Pipi, se kterým se vítězné družstvo se všemi rozdělilo.

Léňa

Jája - 18.02.2017, 1. oddíl dívčí