Tábor 31. oddílu na Kopretinové louce

Kopretinová louka 2020 – Vyhrocený tábor Bařtipánů!

V termínu od 18. 7. do 1. 8. vyrazil 31. oddíl Jestřábi na tábor na Kopretinovou louku. Kromě 9 skautů jelo i 7 vedoucích a jedno WV Polo. Počasí bylo příjemně osvěžující, žádná vedra, dlouhé deště. V komorní atmosféře tábora kluci plnili výzvy, odborky, stezky a čtyři nakonec i slibovali. Užili jsme si černou kuchyni i dvoudenní výpravu a spoustu dalších věcí. V rámci dobrých vztahů jsme psali na tábor vlčatům a děvčatům a přetrpěli jsme i mycí/prací den. Návštěvy jsme letos neměli a nebyl ani žádný přepad tábora. Kluci si v rámci táborové hry vyzkoušeli život zaklínačů, boj s příšerami a prožili i zradu velitele. Vše však dobře dopadlo a Atasorp byl poražen. Všichni jsme úspěšně přežili v prostředí ,,mimo civilizaci“, po táboře se mohli vrátit domů se spoustou nových zážitků.

Tlampač

Táborové video na youtube